O firmie

W G&G znajdą Państwo najlepszych specjalistów w dziedzinie realizacji infrastruktury drogowej. Jako firma drogowa G&G może pochwalić się wieloma pomysłami i realizacjami przestrzeni publicznej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszej kadrze udało się nam stworzyć przedsiębiorstwo elastycznie dopasowujące się do potrzeb klienta. Aby zaspokoić wszelkie potrzeby i pokonać nieuniknione trudności w pracach budowlanych zawsze staramy się korzystać z najnowszych osiągnięć technicznych i innowacyjnych rozwiązań. Przy każdej pracy firmy G&G nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną realizację z pomocą wysokiej klasy sprzętu budowlanego. Zawdzięczamy to współpracy z najlepszymi firmami światowymi, u których zaopatrujemy się w nowoczesne technologie.

Solidność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, stuprocentowa terminowość – to główne zasady działania firmy G&G, które często pozwoliły nam na udział w dużych i odpowiedzialnych projektach.

WYKONAWSTWO

Firma Drogowa G&G swoim klientom proponuje szeroki wachlarz usług budowlanych w zakresie infrastruktury. Wśród wielu propozycji wykonawczych polecamy między innymi:

  • podbudowy z kruszyw i betonu
  • nawierzchnie betonowe
  • nawierzchnie z kostki betonowej lub kamiennej
  • ścieżki rowerowe
  • zagospodarowanie terenów zielonych
  • elementy dróg: krawężniki, oporniki , krawężniki łukowe

Oprócz tego G&G świadczy szerokie usługi z zakresu robót ziemnych i zagospodarowania terenów zielonych. W razie potrzeby wykonujemy również drobne prace z zakresu drenaży, przygotowujemy systemy kanalizacyjne i deszczowe, a także zakładamy instalacje odwadniające.